niedziela, 13 listopada 2016

PACHNĄCE RÓŻAMI: Evree- różany tonik do twarzy


Szczerze mówiąc firma Evree ostatnio króluje w moich zakupach, a zaczęło się właśnie od produktu, który widzicie na zdjęciach. Różany tonik tak bardzo przypadł mi do gustu, że zaraz sięgnęłam po inne kosmetyki tej firmy. Evree jest dostępna w Rossmanach i na pewno w Naturach, a koszt takiej buteleczki wynosi 14,99zł (obecnie na promocji w Rossmanie za 10,99zł).
Tonik zamknięty jest w plastikowej buteleczce o pojemności 200ml. Sam produkt ma ważność 6 miesięcy od otwarcia i jak możecie zobaczyć poniżej na zdjęciu, tonik ma bardzo dobry skład w odróżnieniu od reszty drogeryjnych produktów tego typu. 

Producent proponuje użycie produktu przed nałożeniem makijażu, dla odświeżenia twarzy lub na cały makijaż w celu scalenia wszystkich użytych kosmetyków. Osobiście używam go chwilę przed malowaniem, cera jest wtedy nawilżona i odprężona. Za to moja przyjaciółka używa go zawsze na cały makijaż i również jest bardzo zadowolona. Produkt ma lekko różowy kolor i przepięknie pachnie różami. Jeżeli są wśród nas fanki takich zapachów to mogę zapewnić, że na pewno będziecie zadowolona. Tonik aplikuje z odległości około 15 centymetrów od twarzy i pozostawiam go w całości do wchłonięcia, co zajmuje mu może z dwie minutki. Jestem z niego bardzo zadowolona. Gdy na dworze panowały jeszcze upały nadawał się idealnie do delikatnego ochłodzenia ciepłej, zmęczonej twarzy. Teraz lubię go używać zaraz po obudzeniu się i po zmyciu makijażu.

Firma Evree i jej produkty, które posiadam (serum, kremy, balsamy, mgiełki) sprawdzają się u mnie bardzo dobrze, więc z pewnością jeszcze nieraz usłyszycie o nich na moim blogu. 
Posiadacie jakieś produkty tej firmy? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz